Jobs

RECEPTIONERA

Candidatul ideal

- Studii liceale absolvite (studii superioare reprezinta un avantaj)

- Experienta anterioara pe un post similar (minim 2 ani)

- Cunoasterea limbii engleze la nivel mediu (reprezinta un avantaj cunostinte de franceza)

- Cunostinte PC (Word, Excel, Explorer)

- Foarte bune abilitati de comunicare

- Punctualitate, rigurozitate si profesionalism in indeplinirea sarcinilor de serviciu

- Atentie distributiva, spirit de observatie , eficienta in lucrul cu sarcini multiple

- Capacitatea de a prelua si de a transmite informatii cu acuratete, clare si precise

- Prezenta fizica placuta

Descrierea jobului

Responsabilitati:

- Preluarea apelurior telefonice, emailurilor si a corespondentei si gestionarea/ redirectionarea lor

- Redactare de cereri si oferte

- Expediere corespondenta si colete

- Cautare si selectare furnizori pentru diverse servicii

- Asigura necesarul de produse de birotica / protocol

- Tine diverse evidente de cheltuieli/consumuri (de natura operationala, fara legatura cu contabilitatea)

- Se va ingriji de actualizarea prezentei firmei in mediul virtual

Program de munca de 8 ore/zi, (10:00-18:00)